2022! מבצעי סוף שנה

עידן מוסקו גאה להציג

ההכשרה המלאה ללימוד דרופשיפינג

כסף מדרופשיפינג זה הטרנד

נגן וידאו

אז מי אני בעצם?

עידן מוסקו

נעים מאוד קוראים לי עידן מוסקו, אני בן 16 והתחלתי להרוויח כסף באינטרנט לפני שנתיים. הכל התחיל בקורס שאמא שלי קיבלה חינם על  דרופשיפינגהיא לא עשתה את הקורס ואני למדתי אותו והחלטתי לנסות רק מה שנתנו לאמא שלי בחינם, בקורס ולא גילו לה את כל הסודות איך באמת מרוויחים ים של כסף באינטרנט ואני ביזבזתי מיליון שעות בניסיון להבין עד שפיצחתי את השיטה והתחלתי להרוויח. תוך שלושה חודשים עשיתי מחזור של 100,000 שקל, מטורף נכון? מטורף ואמיתי ותכף אני אלמד גם אותך איך עושים את זה. 

שאלות נפוצות

עידן, עולות בי המון שאלות שאשמח שתענה לי עליהם…

למי שנתקל בפעם הראשונה במושג- “דרופשיפינג”, נסביר כי זו שיטת מסחר דיגיטלית בה כל אדם יכול לנהל חנות מוצרים וירטואלית באתר “איביי” ולמכור דרכה פריטים שונים לאנשים בכל רחבי העולם.
הייחודיות של שיטה זו היא שאין צורך בפתיחת חנות פיזית או בשכירת מחסן לניהול מלאי. בעל החנות מנהל אותה אל מול ספקים שונים מהעולם ורק לאחר שלקוח מסיים לבצע רכישה בחנות, המוצר נשלח אליו במשלוח ישיר, בצורה קלה פשוטה וחסכונית. כתוצאה מביצוע הרכישה מרוויח מנהל החנות את עמלת המכירה וכך הוא יכול לפתח ולשדרג את החנות ואף להרחיב את מגוון המוצרים שהוא מציע למכירה.

זה לא כמה כסף אתה יכול לעשות בחודש אלה כמה זמן אתה משקיע בחודש. זה מאוד פשוט והמטמטיקה פשוטה, ככל שתשקיע יותר זמן תרוויח יותר כסף. 94% ממי שמשקיע שעתיים ביום מרוויח בין 4,000 ש״ח ל 10,000 ש״ח, תשקיע יותר זמן תרוויח יותר כסף.

התשובה היא: בחירה שלך! אתה לא עובד אצל אף אחד, אין לך בוס על הראש ואלה התנאים של עצמך, ככל שתשקיע יותר זמן תרוויח יותר כסף, אתה יכול להשקיע שעתיים בשבוע ולהרוויח פחות ממי שמשקיע שעתיים ביום. המשחק מאוד פשוט, תשקיע הרבה זמן תרוויח הרבה כסף, תשקיע מעט זמן תרוויח פחות כסף.

כן. לדעתי האישית זה מאוד לא נח אבל כמובן אני מסביר על זה בהכשרות שלי, כיצד לעבוד מהטלפון. יש לי מאות תלמידים שעובדים מהטלפון ומרוויחים עשרות אלפי שקלים בחודש. 

הגיל שלך ממש לא משנה! יש לעידן תלמידים בני 12 ותלמידים בני 65, עדיף להיות מעל גיל 18 בגלל שיש כל מיני חשבונות שמחייבים 18+, עידן בן 16 ומרוויח עשרות אלפי שקלים בחודש מדרופשיפינג,  אבל אל תדאגו עידן מלמד לעקוף את זה בדרך חוקית.

התשובה היא חד משמעית לא! נכון שאם אתה יודע אנגלית זה הרבה יותר יקל עלייך, אבל אני לדוגומה בן 16 ואני לא יודע אנגלית, ההפך למדתי אנגלית בזכות דרופשיפינג.

מלבד הידע שאתם צריכים לרכוש אין שום השקעה כספית נוספת. עידן מלמד את השיטה הבטוחה ביותר להגיע לרווחים וללא שום עלויות נוספות.

נכון, אתה צודק, יש את כל הידע הזה ביוטיוב ואני גם לא אומר לך לא ללכת ליוטיוב, אתה מוזמן ללכת ליוטיוב בשמחה אבל רק שתדע שהכל מאוד מבולגן ולא עדכני, עד שאתה תגיע לרווחים יקח לך המון זמן ויש סיכוי מאוד גדול שתחסם באיביי, אם אתה שואל אותי יוטיוב זה ממש לא המקום.

מה לומדים בקורס?

5/5

ההשקעה שלך?

במקום 3497₪

קצת תוצאות

2021 © כל הזכויות שמורות. עידן מוסקו