מהר! מבצע ל 15 רוכשים ראשונים

עידן מוסקו גאה להציג

ההכשרה המלאה ללימוד קריפטו

כסף ממסחר במטבעות זה הטרנד

נגן וידאו

אז מי אני בעצם?

עידן מוסקו

נעים מאוד קוראים לי עידן מוסקו, אני בן 16 והתחלתי להרוויח כסף באינטרנט לפני שנתיים. הכל התחיל בקורס שאמא שלי קיבלה חינם על  דרופשיפינגהיא לא עשתה את הקורס ואני למדתי אותו והחלטתי לנסות רק מה שנתנו לאמא שלי בחינם, בקורס ולא גילו לה את כל הסודות איך באמת מרוויחים ים של כסף באינטרנט ואני ביזבזתי מיליון שעות בניסיון להבין עד שפיצחתי את השיטה והתחלתי להרוויח. תוך שלושה חודשים עשיתי מחזור של 100,000 שקל, מטורף נכון? מטורף ואמיתי ותכף אני אלמד גם אותך איך עושים את זה. 

שאלות נפוצות

עידן, עולות בי המון שאלות שאשמח שתענה לי עליהם…

כל אדם הרוכש את קורס הקריפטו מקבל גישה לקבוצת איתותים לחצי שנה, מה זה קבוצת איתותים? הרעיון העומד מאחורי מסחר במטבעות זה להיכנס למטבעות ולעשות אחוזים על הכסף שאתם משקיעים, יש המון אפשרויות מסחר כמו ״פיוצ’רים ועוד המון שיטות מסחר. אנחנו פיתחנו קבוצת איתותים שבכל יום הנמצאים בקבוצה מקבלים בין 5 – 8 איתותים כל יום, ברגע שתקבלו איתות תוכלו לבחור אם תרצו להיכנס אליו, כלומר לעסקה (למטבע) וכך בזכות האיתותים תוכלו להרוויח מאות ואלפי אחוזים על הכסף שלכם. אחוזי ההצלחה בקבוצה עומדים על כ – 92% הצלחה, כמעט כל איתות שאנו שולחים הוא רווחי!

התשובה היא חד משמעית לא! נכון שאם אתה יודע אנגלית זה הרבה יותר יקל עלייך, אבל אני לדוגומה בן 16 ואני לא יודע אנגלית, בקורס תלמדו בדיוק על איזה כפתורים ללחוץ ומה בדיוק לעשות לפרטי פרטים.

ביוצא דופן מדרופשיפינג שקשה מאוד לעבוד ללא מחשב, במסחר במטבעות העבודה יכולה להיות גם מהטלפון דרך אפליקציית המסחר שנמצאת גם במכשירי ״אפל״ וגם במכשירי ״סמסונגר״ ״אנדרויד״. 

כן, כמו שאפשר להרוויח אפשר גם להפסיד, זה לא דרופשיפינג שאתם לא משקיעים כסף, אלה אתם כן צריכים להשקיע כסף, אבל שתבינו, לא מדובר פה בהימורים חס וחלילה, אלה במסחר שאם תלכו לפי הצעדים ולפי מה שאני מלמד אתם תעשו המון כסף, תוכלו להתחיל מכמה עשרות דולרים ומשם כבר להרוויח מאות ואלפי דולרים.

אפשר להתחיל לסחור מ 15$. מלמד הקורס שצריך לרכוש על מנת לקבל את הידע, צריך גם לשים כסף בתיק מסחר, תאמינו או לא אבל אני התחלתי לסחור עם 15$ והיום בתיק יש לי קרוב ל 100,000$.

בהכשרה שלנו, תלמדו כיצד לנתח גרפים בצורה המקצועית ביותר, וכך תדעו לאיזה מטבעות להיכנס וכיצד לזהות פוטנציאל.

אם תלך לפי הצעדים בקורס כבר בשעתיים הראשונות לאחר הרכישה תוכל להיכנס למטבע שיעלה לך בעשרות ומאות אחוזים. אם תקנה את הקורס ותתחיל במיידי לצפות וליישם סביר להניח שתראה כסף במיידי.

 

גישה לכל החיים לקורס! בנוסף לזה שיש גישה לכל החיים תוכלו לצפות בקורס ובשיעורים המוקלטים כמה פעמיים שתרצו וללא הגבלה, כך שתמיד תוכלו לחזור על החומר המוקלט ולשנן.

מה לומדים בקורס?

5/5

ההשקעה שלך?

במקום 2,197₪

2021 © כל הזכויות שמורות. עידן מוסקו